Слимаки пошкоджують близько 150 видів рослин, переносять хвороботворні грибки , бактерії, віруси, яйця гельмінтів. І ще один факт – це нічні мисливці, тому вірогідність їх зустріти та “познайомитись” невелика.
Хоча ні… Коли будете нарізати салат зі свіженької капусти, будьте уважні, адже на Вас може чекати неприємний сюрприз у вигляді неочікуваного джерела білку для Вашого організму.
https://www.youtube.com/watch?v=QVp_0vchrLA
Але як убезпечити себе від небезпек, які несуть слимаки?
Вихід є…про нього згодом. Ворога потрібно знати в лице, тому давайте коротко поговоримо про цих шкідників.
Знайомтеся! Це слимак, слизень, слизун… кому як зручно. Розмножується надзвичайно швидко, відкладає по 30 ікринок в грунті, листі, траві, вологих приміщеннях. Харчується ягодами, плодами, листям, рештками їжі та тварин. За одну ніч може з’їсти в 10 разів більше своєї ваги.
І зрештою? Як боротися з ними?
Ми живемо в 21 сторіччі , тому застосування народних методів таких як:
▪розкидати подріблену шкарлупу яєць;
▪топити слимаків в пиві;
▪заводити їжака на присадибній ділянці … здебільшого виявляються не конкурентними у призмі результат та затрачені зусилля.
Є більш сучасний та безпечний метод, який дійсно допоможе!
Препарат Патруль – молюскоцид розроблений з урахуванням особливостей слимаків. Чинить контактну дію на шкідника. Діюча речовина – метальдегід, з групи сухих спиртів, міститься в блакитних гранулах. Додатково до них додається кісткове борошно, запах якого приманює слизнів. Принцип дії препарата Патруль дуже простий – слимак контактує, або з’їдає гранулу, миттєво отримує опіки , від яких починає виділяти надмірну кількість слизу і гине.
Для 100% результату необхідно розсипати гранули по поверхні грунту, у прикориневій зоні рослин, або на інших територіях де переховуються молюски, у розрахунку 30 грам на 10 м/2.
Патруль створить захисний бар’єр на тривалий час.
Можете не перейматися за інших тварин і птахів – препарат не приваблививй для них, а також безпечний для навколишнього середовища.