Доставка

  • сума мінімального замовлення 300 грн
  • доставка “відділення-відділення” Нової Пошти / Укрпошти  безкоштовна!
  • кур’єрська доставка сплачується Вами згідно тарифів перевізника.
  • “живий товар” такий як цибуля сіянка, часник, кормовий буряк, газонна трава – відправляється тільки по передоплаті.
  • всі замовлення розміщенні до 13:00 , відправляються в день замовлення. Замовлення після 13:00, будуть відправлені на наступний робочий день. Виключення – це  субота, неділя, замовлення зроблені в ці дні будуть опрацьовані в понеділок.
  • термін доставки перевізниками Нова Пошта / Укрпошта зазвичай становить від 1-5 днів.

Способи оплати

В інтернет-магазині “Garden Club” Ви можете обрати яким чином Вам буде найбільш зручно оплатити замовлення:

1. LIQPAY
Оплата онлайн за допомогою платіжної системи LiqPay.

2. Післяплата
Товар оплачується готівкою, або банківською карткою у відділенні перевізника. Для цього у розділі“Оплата” потрібно вибрати пункт “Післяплата”.

3. Безготівковий розрахунок
При виборі даного виду платежу, Вам на електронну адресу надійде рахунок фактура від ТОВ “Гарден Клаб”. Ціни на сайті та в рахунку вказані з урахуванням ПДВ. Для оплати товарів за безготівковим розрахунком вам необхідно в розділі “Оплата” вибрати тип оплати «Рахунок фактура» і заповнити рекомендовані поля.

Для прискорення оформлення документів просимо відправити на нашу електронну адресу копії свідоцтва про реєстрацію та платника ПДВ.

Наданий вам рахунок дійсний один банківський день, не враховуючи день його виставлення.
Якщо ви плануєте сплачувати протермінований рахунок, то необхідно уточнити наявність товару та актуальність ціни. Продавець не несе відповідальності за наявність товару після оплати недійсного рахунку в якого вийшов термін дії.
Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням із паспортом (отримувачем може бути лише той співробітник, на кого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом.
У випадку отримання товару ФОП потрібна довіреність, якщо його забирає співробітник ФОП, а не сам підприємець. Під час оформлення замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи:

  • свідоцтво про реєстрацію,
  • свідоцтво платника ПДВ (за наявності),
  • свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок!