Газонна трава Берлінський зоопарк Greenline – суміш, яка ідеально підходить для створення нового, декоративного газону у вашому саду. Перетворіть свій сад на місце відпочинку. З Greenline Берлінський зоопарк Ви також можете швидко та легко відремонтувати існуючі газони шляхом повторного посіву.
Купити газонну траву Берлінський зоопарк Greenline можна на нашому сайті з безкоштовною доставкою та за кращою ціною.
Склад трави Берлінський зоопарк Greenline:
55% – райграс пасовищний
30% – райграс однорічний
15% – вівсяниця червона
Норма висіву трави Берлінський зоопарк : 10 кг на 300 м².
Рекомендований термін до посіву трави Берлінський зоопарк Greenline весняний період — друга половина квітня-середина травня; осінній період — з I по II декаду вересня.
Підготовка ділянки:
1. На ділянці видалити бур’яни, каміння, сміття.
2. Ґрунт перекопати на глибину 15-20 см. (Для додаткового поліпшення ґрунту можна внести ще 4-5 мішків садового гумусу на 100 м2. При цьому ґрунт слід рівномірно і ретельно подрібнити.)
3. Очистити ґрунт від залишків рослин, і одночасно ретельно розрівняти граблями.
4. Щоб ґрунт був не надто пухким, його слід ущільнити котком або притоптати.
Догляд за травою Greenline:
1. Регулярна стрижка. При досягненні газоном висоти 8-10 см, проводиться перша стрижка трави. При першій стрижці потрібно зрізати тільки верхівки (1-2 см). Всі наступні скошування можна робити на бажану висоту. При осінньому посіві перше скошування проводять навесні. Увага: Квітучі газони (типу Квітковий рай): стрижуть, як правило, один раз, в кінці сезону – коли відцвітуть і обсіменяться квіти. Висота скошування становить 8-10 см; скошену траву необхідно видалити з газону.
2. Полив та підживлення. Достатній полив методом дощування (вранці або ввечері, а в дуже спекотні дні 2 рази на день, але не допускати утворення калюж). Підживлення добривами з певними компонентами в залежності від пори року.
Догляд за травою Greenline навесні:
1. Не зловживайте ходінням по вологому газону в березні.
2. Не допускайте утворення калюж. (Якщо на ділянках з важкими ґрунтами немає дренажу, проколюйте проблемні ділянки вилами, застосовуйте інші доступні способи для відводу води.)
3. Коли верхній шар ґрунту стане сухим – час наводити порядок! В процесі вертикуляції необхідно прорізати і видаляти рослинні залишки, що закривають доступ повітрю, волозі і поживним речовинам в кореневу зону. Після прорізання необхідно все ретельно вичесати граблями. Процедури проводити тільки в суху погоду і по сухому ґрунту. Не варто з цим затягувати, оскільки несприятливі умови повітрообміну і старе листя викличуть сплеск грибкових захворювань.
4. Рекомендується вносити комплексні добрива з високим вмістом азоту.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.